Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
W kropli wody, reż. Narcyz Kruk
Powrót

Warsztaty dla dzieci, karaoke i animacje w plenerze | Mikołajki w NInA

Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków na pokaz klasycznych animacji na wielkoformatowym ekranie poprzedzony warsztatami filmowymi – z elementami karaoke!
Data
N   06 / 12 / 2015
Godzina
14:00  –  16:40
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa

Pokaz i warsztaty odbywają się w ramach Mikołajek w NInA. Ponadto w programie: kinowy pokaz serialu Agi Bagiwarsztat modelowania i druku 3Dwarsztat tworzenia roślin z papieru i minimaraton Agnieszki Holland.

W niedzielę 6 grudnia w sali Minimax na parterze NInA w godz. 14.00–16.00 odbędą się warsztaty filmowe dla dzieci. Będzie można wziąć udział w karaoke dla najmłodszych z piosenkami z mniej i bardziej popularnych filmów i bajek, a także wcielić się w audiowizualnych bohaterów.

Tuż po nich zapraszamy na plenerowy pokaz klasycznych animacji prosto z archiwum Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Pokażemy je, niezależnie od jesienno-zimowej aury, na całorocznym dziedzińcu Cztery Pory Roku. Przy gorącej herbacie, pod kocami, na leżakach i meblach zaprojektowanych specjalnie dla NInA, będzie można zobaczyć zrekonstruowane cyfrowo wersje popularnych w ubiegłym stuleciu bajek i animacji, na których wychowywali się nasi dziadkowie i rodzice. Razem sprawdzimy, czy poddały się one upływowi czasu i przypomnimy sobie urok rodzinnego oglądania filmów pod chmurką.

Wstęp

Wstęp na warsztaty, karaoke i pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Zobacz również