Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
il. Piotr Chuchla
Powrót

Warsztat tworzenia projektu | Kod do edukacji

Zapraszamy do udziału w warsztacie, w czasie którego zapoznacie się z wzorem wniosku do programu „Edukacja medialna i informacyjna”.
Data
CZ   10 / 12 / 2015
Godzina
14:00  –  17:15
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Na jego przykładzie dowiecie się także, o czym trzeba pamiętać, aby przekuć swoje pomysły w wartościowy projekt i zdobyć na niego środki finansowe. Cele, rezultaty, kosztorys, harmonogram – dowiecie się jak uporządkować te elementy, aby złożyły się one w spójną całość.

Prowadzący | Michał Pawlęga

Ekspert oceny wniosków Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w zakresie infrastruktury kultury i dziedzictwa narodowego. Członek Komisji Konkursowej w Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m. st. Warszawy. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz konsultacjach na rzecz instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych w przygotowaniu i realizacji projektów, przewidzianych do współfinansowania w ramach funduszy zewnętrznych. Posiada certyfikat jakości szkoleń I stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Był stypendystą programu szkoleniowego Euro NGO Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Zasady uczestnictwa

Warsztat odbywa się w ramach konferencji Kod do edukacji. Aby wziąć udział w warsztacie, wybierz go z rozwijanego menu w formularzu rejestracyjnym.

Zobacz również