Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Warsztat modelowania i druku 3D | Mikołajki w NInA

Zapraszamy dzieci w wieku 8–12 lat na warsztat modelowania postaci Agi Bagi oraz pokaz druku w 3D. Zajęcia poprowadzi Fablab Trójmiasto.
Data
SO   05 / 12 / 2015
Godzina
15:15  –  16:45
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Café Gorączka | Parter

Warsztat odbywa się w ramach Mikołajek w NInA. Ponadto w programie: plenerowy pokaz animacji, kinowy pokaz serialu Agi Bagi, warsztat tworzenia roślin z papieru, minimaraton Agnieszki Holland i niedzielne warsztaty dla dzieci połączone z karaoke i pokazami animacji.

Dziesięcioro starszaków przeniesie się w trójwymiarowy świat, poeksperymentuje w odpowiednim programie z bryłami 3D, zabawi się w modyfikowanie gotowych brył na tabletach, a także stworzy własne, proste figury geometryczne. Efektem końcowym warsztatów będzie stworzony przez uczestników model 3D oraz wydruk postaci z Agi Bagi w oparciu o przygotowane modele.

Zasady uczestnictwa

Ze względu na duże zainteresowanie limit wolnych miejsc na warsztat został wyczerpany. Zapraszamy na pozostałe wydarzenia.

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dział Edukacji i Badań NInA, Grzegorz Krause: grzegorz.krause@nina.gov.pl, tel. 22 380 49 82

Zobacz również