Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. prasowe FINA
Powrót

Secret 360 VR Cinema | Mikołajki w FINA

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami na pokaz najnowszych rozwiązań w dziedzinie animacji z wykorzystaniem technologii VR 360.
Data
SO   09 / 12 / 2017
Godzina
14:30  –  16:30
Miejsce
Archiwum NInA | Parter ul. Wałbrzyska 3/5
Warszawa

W trakcie mikołajek proponujemy naszym odbiorcom niezwykłe doświadczenie personalnego kina, w trakcie trzygodzinnego pokazu w Mediatece FINA, zaprezentujemy dzieciom i rodzicom najnowsze appki rzeczywistości wirtualnej, trajlery oraz filmy animowane.

ASTEROIDS!

Mac, Cheez i Peas wyruszają w kosmiczną przygodę pośród latających asteroid i robaków z wielkimi zgrzytającymi zębami.

INVASION!

Dwójka kosmitów ma wielkie plany przejęcia kontroli nad światem i zniszczenia każdego, kto spróbuje ich powstrzymać. Na swojej drodze spotykają dwa najsłodsze zwierzaki świata – białe króliczki… a Ty jesteś jednym z nich!

The Night Cafe: An Immersive Tribute to Van Gogh

Niezwykle wciągający świat Vincenta van Gogha widziany z jego perspektywy. Wystarczy tylko chwila by podziwiać jego słynne słoneczniki w 3 wymiarach lub oglądać z każdej strony krzesło, które namalował w swojej sypialni.

Wstęp:

Liczba miejsc udziału w projekcjach VR jest ograniczona. Jednorazowo w trakcie jednej sesji pokazów personalnych, w przestrzeni Mediateki może przebywać 5 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji przez formularz online oraz pisemnej akceptacji regulaminu uczestnictwa w wydarzeniu przez osobę pełnoletnią.

Instrukcja korzystania z gogli VR.

Zobacz również