Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Tito i ptaki | Weekend w małym kinie

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niesamowitą animację, która pokazuje jak prawdziwa przyjaźń i współdziałanie może przezwyciężyć nawet największy strach.
Data
N   17 / 03 / 2019
Godzina
12:30  –  14:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Tito i ptaki, reż. Gustavo Steinberg, Gabriel Bitar, André Catoto, Brazylia 2018, 73 min

Tito jest nieśmiałym dziesięcioletnim chłopcem, który mieszka z matką. Nagle zaczyna się rozprzestrzeniać niezwykła epidemia, która sprawia, że ludzie chorują, gdy się czegoś boją. Tito szybko odkrywa, że lekarstwo jest w pewien sposób związane z badaniami, które prowadził jego ojciec. Lecz ojciec, jak to badacz, znów wyjechał. Tito wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, aby uratować świat przed epidemią, a poszukiwanie antidotum staje się poszukiwaniem zaginionego ojca i własnej tożsamości.

Spotkanie

Wstęp oraz dyskusję po projekcji poprowadzi Marcin Majkut – kulturoznawca, trener, koordynator i prowadzący projekty psychoedukacyjne Fundacji Generator.

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 10.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 12:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Badań i Rozwoju FINA: aleksandra.mironiuk@fina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Zobacz również