Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Tides from Nebula | Muzyczna premiera w kinie NInA

Zobacz, na ponad tydzień przed telewizyjną premierą, koncert Tides form Nebula, zarejestrowany w ramach cyklu Made in Polska.
Data
PN   28 / 09 / 2015
Godzina
19:00  –  20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Tides From Nebula tworzy muzykę wyłącznie instrumentalną – rockowe kompozycje zbudowane na ciężkich riffach, złożonych melodiach i wielowarstwowych aranżacjach. Ich przestrzenne brzmienie zachwyciło nawet Zbigniewa Preisnera – producenta drugiego albumu zespołu.

Kwartet gra w składzie: Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Adam Waleszyński (gitara), Przemek Węgłowski (gitara basowa) oraz Tomasz Stołowski (perkusja).

Podczas pokazu usłyszymy repertuar z wszystkich trzech albumów formacji: Aura (2009), Earthshine (2011) i Eternal Movement (2013).

Po projekcji zachęcamy do udziału w spotkaniu z zespołem Tides From Nebula i twórcami programu Made in Polska oraz dyskusji o promocji polskiej muzyki w masowych mediach. Rozmowę poprowadzi Wojciech Krzyżaniak - obserwator zjawisk popkultury i mediów; dziennikarz, autor i prowadzący audycję Program Telewizyjny w radiu TOK FM.

Wejściówki

Wstęp na pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. 

Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Made in Polska

Made in Polska to cykl koncertów, które – we współpracy z Telewizją Polską  rejestrujemy i udostępniamy w Ninatece. W ten sposób chcemy dokumentować aktualną kulturę muzyczną w kraju, nawiązując do najlepszych tradycji polskich rejestracji audiowizualnych i wpisując się w misję, jaką była w latach 60. ubiegłego wieku rejestracja koncertów polskich grup i wokalistów.

 

Tides from Nebula – Now Run

Zobacz również