Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Rob Bulmahn, flickr, CC BY 2.0
Powrót

StoryCodeWarsaw | Spotkanie twórców

Spotkania StoryCode odbywają się w 20 miejscach na świecie i gromadzą setki entuzjastów nowoczesnych form storytellingu. Jeśli interesujesz się innowacyjnymi technologiami, które nadają nową jakość historiom i pozwalają zaangażować użytkowników – przyjdź do nas 27 września!
Data
N   27 / 09 / 2015
Godzina
18:00  –  20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Wielka Gra | Drugie piętro

StoryCode to międzynarodowa społeczność, która gromadzi setki entuzjastów nowoczesnych form opowiadania historii z ponad dwudziestu miast na całym świecie. Regularne spotkania StoryCodeWarsaw mają służyć wspólnym eksperymentom i wzajemnej edukacji w obszarze interaktywnego storytellingu. Po Nowym Jorku, Paryżu i Berlinie – czas na Warszawę!

Na pierwsze warszawskie spotkanie zapraszamy twórców posługujących się tekstem, dźwiękiem, obrazem, programistów, projektantów UX/UI, projektantów gier, innowatorów oraz wszystkich entuzjastów nowoczesnych form storytellingu.

W nowej siedzibie NInA Benjamin Hoguet, założyciel StoryCode w Paryżu, opowie o tym, jak tamtejsza społeczność StoryCode odmieniła francuskie nowe media. Zaprezentujemy także dwa inspirujące, polskie projekty: Notebook, książkę wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość, którą przedstawi autor – Tomasz Lipko oraz Linię 9, interaktywny dokument poświęcony dynamicznym zmianom w przestrzeni miejskiej Warszawy. Ten ostatni przybliżą wam pomysłodawczynie i realizatorki – Katarzyna Boratyn i Małgorzata Jurko.

Wstęp

Aby wziąć udział w spotkaniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zobacz również