Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Serce miłości | Ludzie kina

Nietypowa historia miłosna i zarazem obraz układu sił w związku dwójki artystów. Po pokazie spotkanie ze scenarzystą – Robertem Bolesto.
Data
ŚR   20 / 12 / 2017
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu: Ludzie kina.

Program

Serce miłości, reż. Łukasz Ronduda, 78 minut, 2017

Para niemal jednakowo wystylizowanych kochanków prowadzi życie całkowicie podporządkowane kreacji twórczej. Początkowy układ mistrz-uczennica zaczyna ewoluować, generując napięcia pomiędzy dwójką ambitnych twórców. Film Serce miłości bazuje na biografii artysty wizualnego i muzyka Wojciecha Bąkowskiego oraz poetki Zuzanny Bartoszek. Tak jak w przypadku Performera, tak i teraz Łukasz Ronduda – reżyser, ale także kurator i historyk sztuki – tworzy most pomiędzy światem filmu a sztuką współczesną.

Spotkanie

Po pokazie zapraszamy na spotkanie z Robertem Bolesto – laureatem Orła za film Ostatnia rodzina, który na swoim koncie ma również scenariusze do takich filmów jak: Córki dancingu, Hardkor Disko oraz oczywiście Serce miłości

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Zobacz również