Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. cyclewidow, flickr, CC BY 2.0
Powrót

Ptasie radio | Warsztaty Muzykoteki

Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat na warsztaty, podczas których zilustrujemy dźwiękiem wiersz Ptasie radio Juliana Tuwima. Przy okazji zabawy słowem i dźwiękiem przypomnimy sobie nazwy wielu gatunków ptaków, a także poznamy niezwykłe instrumenty dęte i perkusyjne.
Data
N   30 / 08 / 2015
Godzina
11:00  –  12:30
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Prowadząca | Malina Sarnowska

Skrzypaczka, pedagog i animatorka życia muzycznego. Absolwentka Uniwersytet Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Instytutu Orffa przy Mozarteum w Salzburgu. Autorka i współautorka podręczników szkolnych i przedszkolnych. Od kilkunastu lat zaangażowana w koncerty edukacyjne, przede wszystkim w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Prowadzi zajęcia z dziećmi oraz warsztaty dla nauczycieli. Zainteresowana wszystkim, co łączy muzykę i edukację i co służy pozyskiwaniu nowych odbiorców dla sztuki.

Zasady uczestnictwa

Na warsztat zapraszamy dzieci w wieku 6–8 lat. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Kliknij przycisk Zapisz się na wydarzenie poniżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Rejestracja jest możliwa również poprzez kontakt z Muzykoteką Szkolną pod adresem muzykotekaszkolna@nina.gov.pl lub pod numerem 22 380 49 37, od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17.

Uczestnictwo w warsztacie jest równoznaczne z udzieleniem przez uczestników, rodziców lub opiekunów uczestników nieodpłatnej zgody na nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu wizerunku oraz wypowiedzi (i ich fragmentów) uczestników warsztatów dla celów promocyjnych NInA lub warsztatów.

Zobacz również