Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Powidoki”, reż. Andrzej Wajda, mat. promocyjne
Powrót

Powidoki | Kino-kołyska

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat na pokaz „Powidoków” – ostatniego filmu Andrzeja Wajdy, który otrzymał aż osiem nominacji do tegorocznych Orłów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!
Data
PT   11 / 05 / 2018
Godzina
12:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska, pomyślanego specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci (0–2) oraz komforcie oglądania dorosłych, którzy mimo obowiązków opiekuńczych chcą pozostać na bieżąco z polskim kinem.

Program

Powidoki, reż. Andrzej Wajda, 2017, 100 minut

Film jest intymnym zapisem ostatniego okresu życia pioniera awangardy w Polsce – wybitnego malarza Władysława Strzemińskiego (Bogusław Linda), który w czasach stalinowskich nie poddał się dyktatowi socrealizmu i zapłacił za to wysoką cenę.

Wstęp

Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking podziemny – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).

 

 

Zobacz również