Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fotos z filmu „Polskie gówno”
Powrót

Polskie gówno | Kino 89+

Zapraszamy na pokaz filmu „Polskie gówno”, który bezwzględnie rozprawia się z mitem „sex, drugs & rock'n'rol” w polskim wydaniu.
Data
WT   18 / 06 / 2019
Godzina
19:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Polskie gówno, reż. Grzegorz Jankowski, 2014, 93 minuty

Niepokorny zespół Tranzystory prowadzony przez szemranego menadżera Czesława Skandala (brawurowy Arkadiusz Jakubik) wyrusza z rodzinnego Pruszcza Gdańskiego w niecodzienną trasę koncertową. Czy zespół przetrwa trudy trasy? Plejada kultowych muzyków sceny niezależnej lat 90. z Tymonem Tymańskim i Robertem Brylewskim na czele i ponownie Wielki Jantar – Grand Prix Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie.

Spotkanie

Przed projekcją zapraszamy na rozmowę z z reżyserem Grzegorzem Jankowskim, którą poprowadzi Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również