Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Pokaz serialu „Agi Bagi” | Mikołajki w NInA

Zapraszamy do kina NInA na spotkanie z Agingami i Bagingami, czyli mieszkańcami magicznej, dwustronnej planety Agi Bagi. Pokażemy pierwszy sezon serialu animowanego, a także – przedpremierowo – pierwszy odcinek nowego sezonu.
Data
SO   05 / 12 / 2015
Godzina
15:00  –  16:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach Mikołajek w NInA. Ponadto w programie: plenerowy pokaz animacji, warsztat modelowania i druku 3D, warsztat tworzenia roślin z papieru i minimaraton Agnieszki Holland.

Agi Bagi to polski serial animowany dla młodszych przedszkolaków, zrealizowany techniką animacji 3D. Opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy odcinek to historia, która opowiada o tym, jak ważna jest współpraca i wspólne dbanie o ekosystem planety. Prezentując zabawne przygody bohaterów, przemyca ważne elementy edukacyjne, tak istotne na wczesnym etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w powstających obecnie bajkach.

Serial jest emitowany już w 40 krajach całego świata – między innymi w Grecji, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Rosji, RPA, Tajlandii, a nawet w Emiratach Arabskich!

Wstęp

Niestety limit miejsc na to wydarzenie został wyczerpany. Zapraszamy na inne wydarzenia w ramach Mikołajek w NInA

Zobacz również