Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Bodoland Territorial Council, CC0 1.0
Powrót

Podróże taneczne | Warsztaty Muzykoteki

Zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat na warsztaty, podczas których poznamy muzykę i tańce z różnych obszarów kulturowych. Będziemy poznawać tańce w kręgu oraz tańce w rekwizytami takimi jak wstążki, chusty, instrumenty etniczne, kamyki czy kwiaty.
Data
N   02 / 08 / 2015
Godzina
11:00  –  12:30
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Warsztaty pozwolą zdobyć umiejętności taneczne, rozwinąć poczucie rytmu i koordynację oraz dadzą mnóstwo pozytywnej energii i radości. Poprzez wspólną zabawę  muzyczno-ruchową będziemy także kształtować świadomość ruchu oraz własnego ciała. Na warsztaty zakładamy niekrępujący ruchów, wygodny strój oraz bierzemy ze sobą wodę. Tańczymy w wygodnym obuwiu, baletkach, balerinach lub boso.

Prowadząca | Dominika Mamro-Weinkauf

Od czterech lat współpracuje z ośrodkami edukacji, kultury i terapii. Specjalizuje się w prowadzeniu grupowych oraz indywidualnych zajęć muzyczno-ruchowych dla małych i dużych w wieku od 1 do 100 lat. Jej działania opierają się na metodach E.J. Dalcroze’a, Carla Orffa, Batii Strauss, Mobilnej Rekreacji Muzycznej M. Kieryła, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ich celem jest zachęcenie uczestników do odkrycia w sobie potencjału twórczego, pobudzenie ich kreatywności oraz dostarczenie pozytywnych wrażeń.

Zasady uczestnictwa

Na warsztat zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Kliknij przycisk Zapisz się na wydarzenie poniżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Rejestracja jest możliwa również poprzez kontakt z Muzykoteką Szkolną pod adresem muzykotekaszkolna@nina.gov.pl lub pod numerem 22 380 49 37, od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17.

Uczestnictwo w warsztacie jest równoznaczne z udzieleniem przez uczestników, rodziców lub opiekunów uczestników nieodpłatnej zgody na nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu wizerunku oraz wypowiedzi (i ich fragmentów) uczestników warsztatów dla celów promocyjnych NInA lub warsztatów.

 

Zobacz również