Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Państwo usługowe | Konferencja w NInA

Wyobraź sobie, że pisma urzędowe są zrozumiałe, a dokumenty składa się przez internet – bez pięciu załączników, bo urząd sam wszystko sprawdził w swojej bazie. Marzenie? Na naszej konferencji przekonasz się, że w państwie usługowym jest to możliwe.
Data
od: ŚR   14 / 10 / 2015
do: CZ   15 / 10 / 2015
Godzina
08:00
16:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Tematem konferencji jest państwo rozumiane jako dostawca usług świadczonych ludziom. Usług, tworzonych z wykorzystaniem technologii cyfrowych, w taki sposób, żeby dawały wygodę obywatelom i przynosiły wymierne korzyści budżetowi państwa. Przez dwa dni będziemy rozmawiać z gośćmi z Polski i ze świata, którzy są zaangażowani w tworzenie dobrych, nowoczesnych usług publicznych i komercyjnych. Na konkretnych przykładach będziemy mogli prześledzić, jak Service Design – czyli kompleksowe projektowanie usługi – odmienia doświadczenia zwykłych ludzi, jakie niesie korzyści społeczne i w jaki sposób może opłacać się państwu. Poznamy przykłady zagraniczne – z takich krajów jak Hiszpania czy Wielka Brytania – ale zobaczymy, że pierwsze jaskółki zmian pojawiły się też w Polsce.

Zobacz program konferencji

Dla kogo?

Konferencja jest kierowana do osób pracujących w sferze publicznej, organizacjach pozarządowych i think-tankach. Do przybycia zachęcamy szczególnie praktyków, którzy zajmują się informatyzacją, komunikacją z obywatelami oraz tworzeniem rozwiązań usługowych i legislacyjnych na szczeblu centralnym i samorządowym.

Organizatorzy

Organizatorami konferencji są Centralny Ośrodek Informatyki oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Wstęp

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wzięciem udziału w konferencji prosimy o kontakt mailowy pod adresem konferencja@coi.gov.pl lub telefoniczny:

Dominika Stanios +48 728 435 366
Maria Dowgiałło-Kadłubowska +48 887 871 041

Więcej informacji na stronie konferencji.

Zobacz również