Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Billie Ward, Flickr, CC BY
Powrót

Otwarte stoły | Spotkania z ekspertami

Jesteś autorem pomysłu na internetową opowieść i chcesz ją lepiej wypromować? Masz pomysł na artystyczną grę i szukasz partnerów? Zapraszamy na warsztat, podczas którego międzynarodowi mentorzy pomogą ci udoskonalić twój projekt. Zgłoś się do nas do 9 września 2015.
Data
SO   26 / 09 / 2015
Godzina
14:00  –  16:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Przyjmie formułę nieformalnego warsztatu – krótkich spotkań w podgrupach z wybranymi mentorami, które będą okazją do poruszenia tematów związanych z produkcją i dystrybucją form interaktywnych.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 9 września 2015 wypełnić formularz zgłoszeniowy. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail NInABeta@nina.gov.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu NInA Wersja Beta w sali audiowizualnej „Ziemia obiecana” na pierwszym piętrze oraz w salach warsztatowych na drugim piętrze (zobacz mapę przestrzeni).

Mentorami będą między innymi:

Dominique Willième, producent interaktywny. Obecnie pracuje w telewizji ARTE, wcześniej był związany z National Film Board of Canada. Twórca webdoca Fort McMoney.

Benjamin Hoguet, założyciel paryskiej filii światowej sieci Storycode, która zrzesza twórców nowych mediów. Międzynarodowy ekspert i autor e-booków na temat interaktywnego storytellingu.

Lindsay Poulton wielokrotnie nagradzana dziennikarka i interaktywna producentka. Pracowała przy najciekawszych projektach interaktywnych „The Guardian” ostatnich lat.

Margaux Missika, producentka z francuskiej firmy Upian, w której odpowiada za międzynarodowe koprodukcje interaktywnych projektów dokumentalnych. Obecnie pracuje nad projektem „Generation What?”, który swoją odsłonę będzie miał też w Polsce.

Marco del Pra’ i Edith Carron, berlińscy twórcy niezależnego, wizualnego reportażu Atterwasch, który odniósł olbrzymi sukces medialny w Niemczech.

Zobacz również