Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Ninateka w ŁÓŻKOTECE | Festiwal Transatlantyk

Festiwal Transatlantyk rusza 7 sierpnia, ale już od 31 lipca rozpoczyna się kolejna edycja łóżkowego kina – jednego z największych festiwalowych hitów. Ponad dwa tygodnie atrakcji w 50 wygodnych łóżkach z baldachimami i ekranami czeka na was w kolejnej edycji Łóżkowego Kina, od teraz noszącego nazwę ŁÓŻKOTEKA.
Data
od: PT   31 / 07 / 2015
do: PT   14 / 08 / 2015
Godzina
15:14
15:15
Miejsce
Poznań


W łóżku możecie oglądać filmy, czytać, słuchać muzyki, uczestniczyć w wykładach oraz warsztatach dla dzieci i dorosłych, a także zamówić posiłek ze specjalnej łóżkowej restauracji. Twórca i dyrektor Festiwalu Transatlantyk Jan Kaczmarek podkreśla:

,,
Łóżko nie służy tylko do spania. (…) Dlatego w tym jubileuszowym roku wspólnie ożywimy poznański Plac Wolności nowym konceptem – Łóżkoteką. Już tydzień przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu, do dyspozycji mieszkańców Poznania i turystów oddamy jeszcze bardziej imponujące Kino Łóżkowe. Będziemy w nim nie tylko wyświetlać ambitne kino głównego nurtu, ale także edukować, bawić i karmić widzów w każdym wieku.
,,

Ninateka udostępnia w ramach festiwalu zbiór 25 słuchowisk, dla dorosłych oraz najmłodszych, których możecie posłuchać legalnie i za darmo, leżąc wygodnie w łóżku. Wśród nich m.in. Nekropolis według Marka Nowakowskiego z Olgierdem Łukaszewiczem w roli narratora, Engel Tadeusza Kijańskiego w interpretacji Artura Żmijewskiego i Anny Dereszowskiej czy Powiedz jak mnie kochasz z Karoliną Gorczycą i Grzegorzem Damięckim w rolach głównych.

null
fot. materiały promocyjnePełen program festiwalu znajdziecie na stronie http://transatlantyk.org/pl#

 

Zobacz również