Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Kuba Bożanowski, flickr, CC BY 2.0
Powrót

Miasto stereo | Warsztaty Muzykoteki

Zapraszamy na bardzo melodyjny spacer po ulicach Warszawy. Ulicą Nutki skoczymy na Pięciolinii, by Koncertową przejść do Symfonii na Okaryny. Zabierzemy Was na wędrówkę po uliczkach dzielnic Służew i Ursynów szukając muzyki w najmniej oczekiwanych miejscach.
Data
N   23 / 08 / 2015
Godzina
17:00  –  19:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Café Gorączka | Parter

Jesteś melomanem, a może słoń nadepnął Ci na ucho? Nie ważne! W trakcie wyprawy wykonamy szereg gier i zabaw, które sprawią, że z muzyką będziesz za pan brat.

Będziemy słuchać sonat, budować burzowe instrumenty, ale i poznawać ciekawostki na temat dzielnic. Spacer będzie miał formę storytellingową, dzięki której w interaktywny sposób poznamy historię Ursynowa i Służewa.

Na uczestników będą czekały liczne zadania i zagadki, za których wykonanie otrzymają nagrody. Spacer jest wstępem do gry miejskiej, która odbędzie się 26 i 27 września w ramach festiwalu NInA Wersja Beta.

Prowadzące | Dwie Ole

Ola Mrozowska i Ola Tatarczuk, założycielki pracowni Dwie Ole, od 2010 roku działają razem w obszarze projektowania zmiany społecznej, szeroko rozumianej edukacji i animacji oraz promocji i rozwoju dziedzictwa kulturowego. Realizują warsztaty i szkolenia dla dorosłych i dzieci z obszaru sztuk wizualnych oraz edukacji kulturalnej.

Zasady uczestnictwa

Na warsztat zapraszamy całe rodziny z dziećmi, również tymi siedzącymi w wózkach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Kliknij przycisk Zapisz się na wydarzenie poniżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Rejestracja jest możliwa również poprzez kontakt z Muzykoteką Szkolną pod adresem muzykotekaszkolna@nina.gov.pl lub pod numerem tel.: 22 380 49 37, od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17.

Uczestnictwo w warsztacie jest równoznaczne z udzieleniem przez uczestników, rodziców lub opiekunów uczestników nieodpłatnej zgody na nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu wizerunku oraz wypowiedzi (i ich fragmentów) uczestników warsztatów dla celów promocyjnych NInA lub warsztatów.

Zobacz również