Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Miłość | Letnie kino NInA

Letni program rozpoczniemy projekcją filmu Miłość Filipa Dzierżawskiego – wciągającej opowieści o słynnym zespole jassowym i jego twórcach. Pokaz zainauguruje wakacyjny cykl projekcji filmów muzycznych Wszystko jest muzyką.
Data
CZ   11 / 06 / 2015
Godzina
19:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Miłość Filipa Dzierżawskiego to nie tylko wciągająca historia tytułowego zespołu jassowego, ale również fascynujący obraz relacji między głównymi bohaterami filmu, charyzmatycznymi muzykami kultowej gdańskiej formacji. Reżyser, twórca teledysków i spotów telewizyjnych, umiejętnie wprowadza widza w emocjonujący spektakl muzyczny, przeplatając biograficzną opowieść ujęciami z prób, fragmentami utworów czy wypowiedziami samych artystów: Leszka Możdżera, Mikołaja Trzaski czy Tymona Tymańskiego.

Spotkanie

Po filmie Mikołaj Trzaska będzie gościem spotkania, które poprowadzi Jan Błaszczak. Opowie nie tylko o Miłości, ale też o tworzeniu muzyki filmowej (między innymi do filmów Wojciecha Smarzowskiego) oraz o swojej najnowszej płycie Rimbaud.

Dzień później Mikołaj Trzaska zainauguruje solowym koncertem muzyczne wakacje w NInA.

Wejściówki

Niestety, pula wejściówek na to wydarzenie została wyczerpana.

Masz potwierdzenie rezerwacji?

Przyjdź do NInA najpóźniej 30 minut przed planowanym rozpoczęciem wydarzenia. Po tym czasie zaczynamy wpuszczać na salę wszystkich chętnych, aż do wyczerpania limitu miejsc (120).

Nie masz rezerwacji?

Na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia zaczynamy wpuszczać na salę także osoby bez wejściówek. Jeśli będą wolne miejsca, z przyjemnością zaprosimy cię do środka. 

null
mat. promocyjne

Zobacz również