Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Marcin Gulis
Powrót

Lor | Wieczne lato: Muzyka

Sprawnie poruszające się po obszarze popu i folku tegoroczne debiutantki przy wsparciu chóru zaprezentują w FINA piosenki z wydanej właśnie płyty „Lowlight”.
Data
CZ   11 / 07 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: muzyka.

Choć dopiero wkraczają w dorosłość, jako zespół mogą się już pochwalić imponującym CV. Krakowski kwartet Lor występował już na największych krajowych imprezach: OFF Festivalu, Open’erze, Orange Warsaw Festival czy Spring Break. Cztery nastolatki: Julia Skiba (pianino), Paulina Sumera (teksty), Jagoda Kudlińska (śpiew) i Julia Błachuta (skrzypce) poznały się w szkole muzycznej. Utwory, nad którymi zaczęły wspólnie pracować, to elegancki, liryczny pop o folkowym zacięciu. Zapraszający Lor na festiwal Artur Rojek mówił w ich kontekście o „szlachetnej naiwności”. Obecnie kwartet promuje swoją debiutancką płytę „Lowlight”, która ukazała się w kwietniu 2019 roku. Podczas koncertu w FINA zespół wystąpi z chórem. 

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również