Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Koncert Natalii Nykiel | Transmisja Ninateki

Zapraszamy na transmisję koncertu „Lupus Electro Special Show”! Utwory z debiutanckiego krążka Natalii Nykiel zabrzmią na żywo na stronie Ninateki. Album „Lupus Electro”, został zrealizowany we współpracy m.in. z Kasią Nosowską, Pauliną Przybysz i Karoliną Kozak.
Data
WT   01 / 09 / 2015
Godzina
19:00  –  20:00
Miejsce
Ninateka.pl
Wydarzenie online

Młoda, dwudziestoletnia wokalistka, autorka tekstów i piosenek, Natalia Nykiel w swojej twórczości inspiruje się muzyką Katy B, Jamesa Blake'a, Disclosure, Flume i AlunaGeorge. Szerokiej publiczności znana jest z udziału w programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którego finale wystąpiła w 2013 roku. O debiutanckiej płycie czytamy na oficjalnej stronie artystki:

,,
Świat „Lupus Electro” to połączenie matematycznie skończonych elektronicznych brzmień z zawartą w tekstach nieprzewidywalnością pierwotnych instynktów. Punktem wyjścia do stworzenia koncepcji albumu był komputerowy błąd. Error, który wydobywa się spośród milionów powiązań elektronicznych jednostek, aby wyświetlony na ekranie nieodwołalnie zmienić tok zdarzeń – zatrzymać precyzyjny mechanizm i otworzyć przejście do równoległych światów. Artystka nieśmiało zaprasza słuchacza w tę niebezpieczną podróż, gdzie nie ma rzeczy pewnych, a kierunek zwiedzania wyznaczają biegnące wilki.
,,

Koncert „Lupus Electro Special Show”, w trakcie którego usłyszycie utwory z albumu zabrzmi na żywo w studiu Radiowej Czwórki oraz online, na stronie Ninateki, we wtorek 1 września. 

 

Transmisja zostanie wyemitowana w ramach projektu „Żywcem wzięci” realizowanego we współpracy z radiową Czwórką.

 

Zobacz również