Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Stefan Okołowicz
Powrót

Kino na głosy | Zobacz co chcesz!

Zdecydowaliście co pokaże kino NInA! Krum, intymny spektakl Warlikowskiego otrzymał 47 głosów i w niedzielę 5 lipca zostanie wyświetlony w naszej sali audiowizualnej na Służewie. Wstęp wolny!
Data
N   05 / 07 / 2015
Godzina
19:00  –  22:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Kino na głosy to cykliczna akcja, w ramach której to widzowie decydują, co chcą obejrzeć w kinie NInA.

W pierwszej edycji można było głosować zagłosować na jeden z czterech tytułów:

Teatr | Krum [47 głosów]

Spektakl uznawany za najbardziej dojrzałe dzieło Warlikowskiego. Krum (Jacek Poniedziałek) wraca zza granicy przegrany, z walizką pełną brudnej bielizny i niegasnącą tęsknotą za migotliwym Zachodem. Czeka na niego to samo co zawsze rodzinne miasto i stara, kochająca matka (Stanisława Celińska).

Fabuła | Ziarno prawdy [36 głosów]

Filmowa adaptacja drugiej części trylogii kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego. Jej bohaterem jest Teodor Szacki (Robert Więckiewicz), niedawny gwiazdor stołecznej prokuratury, który trafia do Sandomierza, aby rozwiązać zagadkę okrutnego morderstwa popularnej działaczki społecznej.

Koncert | Made in Polska: Hey [32 głosy]

Nic tak nie przetestuje możliwości naszej sali kinowej jak koncert zespołu Hey z 2013 roku. Do Kasi Nosowskiej i zespołu dołączyła wtedy siedmioosobowa sekcja dęta, dzięki której takie hity jak Faza delta czy Sic! zabrzmiały w nowych, bogatych aranżacjach.

Dokument | Dziennik z podróży [19 głosów]

Dokument opowiadający historię przyjaźni 15-letniego Michała i Tadeusza Rolke, 82-letniego mistrza fotografii reportażowej. Osią narracji jest podróż przez Polskę starym kamperem i kolejne fotograficzne zadania realizowane przez bohaterów.

Wejściówki

Wstęp na pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. 

Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Spektakl trwa 168 minut.

Zobacz również