Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Iza Lach | Muzyczna premiera w kinie NInA

Przyjdź do kina NInA i zobacz – jeszcze przed premierą w telewizyjnej Dwójce – koncert Izy Lach, zarejestrowany w ramach cyklu Made in Polska. Pokaz zapowie redaktor Ninateki Jan Błaszczak.
Data
CZ   29 / 10 / 2015
Godzina
19:00  –  20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Iza Lach to kompozytorka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka z Łodzi. Trzy lata temu wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga, a współpraca z raperem zaowocowała wyprodukowanym przez niego albumem Off the Wire. Najnowsza płyta to czwarty, najbardziej dojrzały i osobisty album w karierze artystki. Nagrany i wydany samodzielnie przez Izę Painkiller zawiera 11 nowych kompozycji, w tym utwory nagrane z międzynarodowymi gośćmi: Soopafy oraz duetem raperów z Kanady - The Airplane Boys.

W koncercie z cyklu Made in Polska usłyszymy Izę z zespołem instrumentalistów, stanowiących również trzon formacji L. Stadt, oraz specjalnymi gośćmi: bratem Łukaszem Lachem oraz The Airplane Boys.

Made in Polska

Made in Polska to cykl koncertów, które – we współpracy z Telewizją Polską  rejestrujemy i udostępniamy w Ninatece. W ten sposób chcemy dokumentować aktualną kulturę muzyczną w kraju, nawiązując do najlepszych tradycji polskich rejestracji audiowizualnych i wpisując się w misję, jaką była w latach 60. ubiegłego wieku rejestracja koncertów polskich grup i wokalistów.

Wstęp

Wstęp na pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. 

Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku!

Kultura dostępna

To tylko jedno z setek darmowych lub tanich wydarzeń kulturalnych, które możesz przeglądać na portalu Kultura Dostępna.

 

Fragment koncertu Izy Lach w ramach cyklu Made in Polska

 

Zobacz również