Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
„How to destroy time machines”, mat. promocyjne
Powrót

How to destroy time machines | Pokaz filmu

Poznaj muzyka i eksperymentatora Jepha Jermana oraz jego świat dźwięków w pierwszym w Polsce dokumencie udźwiękowionym w technologii Dolby Atmos.
Data
SO   20 / 05 / 2017
Godzina
16:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

How to destroy time machines, reż. Jacek Piotr Bławut jr., 2016, 40 minut

Film koncentruje się na postaci Jepha Jermana, mieszkającego w Arizonie muzyka, eksperymentatora, pasjonata dźwięków. Wsłuchiwanie się w dźwięki otaczającego nas świata uczynił sposobem na wyciszenie się i zbliżenie do natury, od której się tak bardzo oddaliliśmy. Film został zarejestrowany przy użyciu binauralnego dźwięku i zrealizowany w technologii Dolby Atmos, co pozwala w sposób niespotykany w filmie dokumentalnym wejść w świat audialny.

Spotkanie

Po pokazie filmu zapraszamy na spotkanie z twórcami: reżyserem Jackiem Piotrem Bławutem jr., producentką Anną Bławut i operatorem dźwięku Radosławem Ochnio.  

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 15. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu po filmie lub koncercie, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Pokaz filmu jest wydarzeniem specjalnym w ramach 14. edycji Millennium Docs Against Gravity. NInA jest partnerem festiwalu.

Zobacz również