Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Powrót

Hometown | Mutonia | ZimmerFrei

Przyjdź na pokaz dokumentu grupy ZimmerFrei i poznaj dom alternatywnego środowiska artystycznego, które postanowiło założyć własną wioskę we Włoszech. Film zapowiada multimedialny performance Family Affair grupy ZimmerFrei, który odbędzie się w NInA 2 grudnia.
Data
N   29 / 11 / 2015
Godzina
18:00  –  19:30
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Dokumentalny film bolońskiego kolektywu artystycznego ZimmerFrei przedstawia widzom obozowisko Mutonia, które mieści się wewnątrz średniowiecznej wioski w centralnych Włoszech - Santarcangelo di Romagna. To „wioska w wiosce” zamieszkała przez wędrownych artystów, którzy postanowili osiąść w jednym miejscu i stworzyć własną społeczność. Założona 20 lat temu przez kontrkulturowe środowisko anarchistów i eksperymentatorów. Przez lata stała się rodzinną przystanią i miejscem wychowywania dzieci.

Pokaz filmu zapowiada multimedialny performance Family Affair grupy ZimmerFrei, który odbędzie się w NInA 2 grudnia o 19:00. Po projekcji odbędzie się krótkie spotkanie widzów z Anną de Manincor, jedną z autorek dokumentu oraz spektaklu Family Affair.

Wydarzenie organizuje Fundacja Ciało/Umysł w ramach Warszawskiej Sceny Tańca. NInA jest partnerem projektu.

Wstęp

Wstęp na pokazy jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (50), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Zapowiedź filmu Hometown I Mutonia

Zobacz również