Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Malwina Toczek/NInA
Powrót

Historia jednej fotografii | Warsztat

Czy spośród zdjęć zgromadzonych w swoim domowym archiwum jesteś w stanie wybrać to jedno, wyjątkowe? Fotografię, z którą wiąże się niezwykła historia lub jest ciekawym dokumentem zmieniających się czasów? Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego opowiemy i opracujemy historie wybranych zdjęć.
Data
SO   26 / 09 / 2015
Godzina
15:00  –  18:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Wielka Gra | Drugie piętro

Przynieś do nas od jednego do sześciu zdjęć. Wybrane zeskanujemy i opiszemy, tworząc wokół nich osobiste opowieści. Stworzone prace oraz oryginały zdjęć zabierzesz ze sobą do domu, natomiast cyfrowa dokumentacja twojej historii złoży się na wspólną, multimedialną, powstającą na bieżąco prezentację, oglądaną przez uczestników Festiwalu NInA Wersja Beta.

Warsztaty, które organizujemy we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę, odbędą się w sobotę 26 września oraz – druga edycja – w niedzielę 27 września w godzinach od 15.00 do 18.00.

Wstęp

Udział w warsztacie jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Kliknij przycisk Zapisz się na wydarzenie poniżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Zobacz również