Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
„Hardkor disko”, reż. Krzysztof Skonieczny, dystr. Gutek Film, mat. promocyjne
Powrót

Hardkor disko | Ludzie kina

Tajemniczy, niemal westernowy bohater przybywa do Warszawy, by wyrównać stare rachunki. Po projekcji zapraszamy na spotkanie z operatorem Kacprem Fertaczem.
Data
ŚR   10 / 01 / 2018
Godzina
19:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Ludzie kina.

Program

Hardkor disko, reż. Krzysztof Skonieczny, 85 minut, 2014

Tętniąca nocnym życiem metropolia i szalone imprezy w luksusowej scenerii zderzają się w Hardkor disko z gniewem, który buzuje w głównym bohaterze. W rezultacie rodzą mieszankę wybuchową, jakiej jeszcze w polskim kinie nie było. 

Spotkanie

Debiut Krzysztofa Skoniecznego podbił Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie wyróżniono go nagrodami: za najlepszy debiut reżyserski, najlepszy debiut aktorski oraz najlepsze zdjęcia. I to właśnie laureat tej ostatniej nagrody, operator filmowy Kacper Fertacz będzie gościem Tomasza Kolankiewicza podczas spotkania, na które zapraszamy zaraz po pokazie. 

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Zobacz również