Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Powrót

Gen Z i social media | Webinarium

Nie możesz dojechać do Warszawy na szkolenie stacjonarne? Nic straconego! Weź udział w dwóch webinariach poświęconych edukacji medialnej i wyzwaniom, jakie niesie praca z pokoleniem Z.
Data
ŚR   25 / 11 / 2015
Godzina
19:00  –  20:00
Miejsce
Internet


Jedni mówią, że pokolenie ludzi urodzonych w na przełomie wieków to cyfrowi tubylcy, którzy wyrośli w świecie internetu i doskonale radzą sobie we współczesności. Inni boją się, że szybka komunikacja i media społecznościowe powodują wśród dzieci zanik więzi społecznych, umiejętności interpersonalnych, a wręcz ogłupienie. Jak to naprawdę jest z korzystaniem z social media i ich wpływem na postawy i zachowania młodzieży? Czy aplikacje i portale społecznościowe są zagrożeniem, a może szansą, którą można dobrze wykorzystać?

Webinarium poprowadzi Tomasz Sulewski z firmy Orange.

Zapraszamy również na webinarium pod tytułem Czym jest edukacja medialna i cyfrowa?, które odbędzie się 29 października 2015

Czym jest webinarium i jak wziąć w nim udział?

Webinarium to spotkanie online, w którym możesz wziąć udział nie wychodząc z domu. Po zalogowaniu będziesz mógł nie tylko zobaczyć i usłyszeć wykładowcę, ale też zadać mu swoje pytanie na czacie.

Jeśli chcesz wziąć udział w wykładzie, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dzień przed spotkaniem wyślemy ci zaproszenie, w którym znajdziesz krótką instrukcję dołączenia do spotkania. W pierwszej części każdego webinarium odbędzie się wykład, natomiast przez ostatnie 15 minut uczestnicy spotkania będą mogli zadawać prelegentom swoje pytania.

Pracownia 2.0

Wykłady stanowią uzupełnienie szkolenia Pracownia 2.0. Tegoroczna edycja Pracowni 2.0 odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Partnerami projektu są Fundacja Orange i Superbelfrzy RP.

Zobacz również