Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Sorensiim, Flickr, CC BY NC SA
Powrót

Dubbing Kids | Warsztaty z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat na warsztaty dubbingu! Będziemy podkładać głos do bajki, a przy okazji uczyć się intonacji i pracy z mikrofonem.
Data
SO   04 / 06 / 2016
Godzina
11:00  –  14:00
Miejsce
Studio Master Film
ul. Wałbrzyska 3/5
Warszawa
III piętro

Podczas 3-etapowego procesu warsztatowego dzieci poznają proces produkcji dubbingu, czyli tworzenia ścieżki dialogowej filmu z polską wersją językową. Poza tym podpatrywać będą  pracę reżysera, realizatora dźwięku i montażysty, dowiedzą się jak działa studio nagraniowe i do czego służą zgromadzone w nim urządzenia. Rezultatem warsztatów będzie nagrany fragment bajki, której bohaterowie mówią głosami biorących udział w warsztatach dzieci.

Zajęcia przewidziane są dla grup 10–12 osób i trwają około trzech godzin. Prowadzi je doświadczona aktorka i reżyser dubbingu Ewa Kania oraz realizatorka dźwięku, Urszula Ziarkiewicz.

 

Zapisy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej lub „Weź udział” powyżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

Nabór uczestników trwa do czwartku 2 czerwca .

 

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dział Edukacji i Badań NInA, Grzegorz Krause: grzegorz.krause@nina.gov.pl, tel. 22 380 49 82.

Zobacz również