Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Fot. m.gross196, Flickr, CC BY NC SA.
Powrót

Dubbing Kids | Warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 7 lat na warsztaty dubbingu! Będziemy podkładać głos do bajki, a przy okazji uczyć się intonacji i pracy z mikrofonem. Warsztaty odbywają się w ramach festiwalu Kino w trampkach.
Data
SO   13 / 06 / 2015
Godzina
11:00  –  14:00
Miejsce
Studio Master Film
ul. Wałbrzyska 3/5
Warszawa
III piętro

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 7 lat na warsztaty dubbingu, które będą dla nich doskonałą okazją do tego, aby nauczyć się wyraźnie mówić i intonować dźwięki, a także nabrać pewności siebie i poznać nowych przyjaciół.  Będziemy podkładać głos do bajki, a przy okazji uczyć się intonacji i pracy z mikrofonem.

Zajęcia przewidziane są dla grup 10-12 osób i trwają około trzech godzin. Prowadzi je doświadczona aktorka i reżyser dubbingu Ewa Kania oraz wybitna realizatorka dźwięku, Urszula Ziarkiewicz.

Program

Podczas 3-etapowego procesu warsztatowego dzieci poznają proces produkcji dubbingu, czyli tworzenia ścieżki dialogowej filmu z polską wersją językową. Poza tym będą podpatrywać pracę reżysera, realizatora dźwięku i montażysty, dowiedzą się jak działa studio nagraniowe i do czego służą zgromadzone w nim tajemnicze urządzenia. Rezultatem warsztatów będzie nagrany fragment bajki, której bohaterowie mówią głosami biorących udział w warsztatach dzieci. Przygotujemy też plakaty filmowe do animacji, do których będziemy nagrywać dubbing.

Zasady uczestnictwa

Z powodu przekroczenia limitu miejsc rezerwowych, rejestracja na warsztaty została zamknięta.
Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach edukacyjnych NInA.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z  Grzegorzem Krause z Działu Edukacji i Badań NInA: grzegorz.krause@nina.gov.pl, tel. 22 380 49 82.

Zobacz również