Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Fot. m.gross196, Flickr, CC BY NC SA
Powrót

Dubbing Kids | Warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 7 lat na warsztaty dubbingu! Będziemy podkładać głos do bajki, a przy okazji uczyć się intonacji i pracy z mikrofonem.
Data
SO   24 / 10 / 2015
Godzina
11:00  –  14:00
Miejsce
Studio Master Film
ul. Wałbrzyska 3/5
Warszawa
III piętro

Chcesz spróbować profesjonalnie podłożyć głos do bajki, nie boisz się pracy z mikrofonem, chcesz nauczyć się wyraźnie mówić, intonować dźwięki nabrać pewności siebie i poznać nowych przyjaciół? Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA) oraz studio Master Film zapraszają dzieci w wieku od 6 do 7 lat na warsztaty Dubbing Kids.

Zajęcia przewidziane są dla grup 10-12 osób i trwają ok. 3 godzin. Prowadzi je doświadczona aktorka i reżyser dubbingu Ewa Kania oraz wybitna realizatorka dźwięku, Urszula Ziarkiewicz.

Podczas 3-etapowego procesu warsztatowego dzieci poznają proces produkcji dubbingu, czyli tworzenia ścieżki dialogowej filmu z polską wersją językową. Poza tym podpatrywać będą  pracę reżysera, realizatora dźwięku i montażysty, dowiedzą się jak działa studio nagraniowe i do czego służą zgromadzone w nim tajemnicze urządzenia. Rezultatem warsztatów będzie nagrany fragment bajki, której bohaterowie mówią głosami biorących udział w warsztatach dzieci.

Zapisy

Niestety pula miejsc na to wydarzenie została wyczerpana.

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Dział Edukacji i Badań NInA, Grzegorz Krause: grzegorz.krause@nina.gov.pl, tel. 22 380 49 82

Pliki do pobrania
DOC
REGULAMIN WARSZTATÓW Dubbing Kids.doc

Zobacz również