Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
kadr z rejestracji koncertu
Powrót

Curly Heads | Muzyczna premiera w kinie NInA

Zobacz przed telewizyjną premierą koncert zespołu Curly Heads, zarejestrowany w ramach cyklu Made in Polska.
Data
CZ   01 / 10 / 2015
Godzina
19:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pięciu młodych muzyków z Dąbrowy Górniczej – Dawid Podsiadło, Oskar Bała, Tomasz Szuliński, Tomasz Skuta oraz Damian Lis zagoszczą w naszym kinie. W ramach rejestracji koncertu z cyklu Made in Polska usłyszymy utwory z ich debiutanckiej płyty Ruby Dress Skinny Dog, która już pokryła się złotem. Na oficjalnej stronie zespołu czytamy o albumie:

,,
Pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu Podsiadło. Gatunkowo trudno to wydawnictwo jednoznacznie zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia, której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo: Reconcile. Tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać cicho!
,,

Wejściówki

Wstęp na pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. 

Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Made in Polska

Made in Polska to cykl koncertów, które – we współpracy z Telewizją Polską  rejestrujemy i udostępniamy w Ninatece. W ten sposób chcemy dokumentować aktualną kulturę muzyczną w kraju, nawiązując do najlepszych tradycji polskich rejestracji audiowizualnych i wpisując się w misję, jaką była w latach 60. ubiegłego wieku rejestracja koncertów polskich grup i wokalistów.

Zobacz również