Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Warsztaty Maliny Sarnowskiej, fot. Malwina Toczek/NInA
Powrót

Co słychać za oknem | Warsztaty Muzykoteki

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat na warsztat, na którym opowiemy muzyką o tym, co słychać za oknem w środku zimy, gdy zbliża się przedwiośnie.
Data
N   21 / 02 / 2016
Godzina
11:00  –  12:00
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Uwaga! Ze względu na chorobę prowadzącej warsztaty odbędą się w dniu 21 lutego 2016, a nie jak oryginalnie planowano 24 stycznia 2016.

To spotkanie, podobnie jak poprzednie, będzie się odwoływało do pogody za oknem. O tym, co słychać za oknem w środku zimy, opowiemy muzyką: będziemy śpiewać, tańczyć, bawić się i grać na instrumentach. Ważnym impulsem będzie też okres karnawału i zabawy z nim związane. Skrzypaczka i edukatorka Malina Sarnowska wykorzystuje metody Gordona i Orffa, by nawiązać znakomity kontakt zarówno z dziećmi, jak i rodzicami.

Prowadząca | Malina Sarnowska

Absolwentka Uniwersytet Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Instytutu Orffa przy Mozarteum w Salzburgu. Autorka i współautorka podręczników szkolnych i przedszkolnych. Od kilkunastu lat zaangażowana w koncerty edukacyjne, przede wszystkim w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Prowadzi zajęcia z dziećmi oraz warsztaty dla nauczycieli. Zainteresowana wszystkim, co łączy muzykę i edukację i co służy pozyskiwaniu nowych odbiorców dla sztuki.

Zasady uczestnictwa

Rejestracja na wydarzenie została zakończona.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z Muzykoteką Szkolną pod numerem telefonu 22 380 49 28 lub adresem e-mail muzykotekaszkolna@nina.gov.pl.

Zobacz również