Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Cage, Nørgård, Xenakis, Holló | Koncert CHROBOT #17

Na ile instrumenty akustyczne potrafią w dzisiejszych czasach nas zaintrygować lub zaciekawić? Zapraszamy na koncert perkusyjny Miłosza Pękali i studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. W programie kompozycje Xenakisa, Norgarda, Cage'a i Holló.
Data
N   14 / 05 / 2017
Godzina
19:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Chrobot. Po prawie dwuletnich zmaganiach z dźwiękami generowanymi głównie przy pomocy prądu, ta odsłona będzie miała wymiar wyłącznie akustyczny: na scenie wystąpią perkusiści. Pomimo iż nie będzie syntezatorów ani innych rozpalających nasze serca urządzeń, kolorów i intensywności nie zabraknie.

Koncert towarzyszy ogólnopolskiej konferencji naukowej Polska Sztuka Perkusyjna – Tradycja i Współczesność, zorganizowanej przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Zobacz również