Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Bracia”, reż. Wojciech Staroń
Powrót

Bracia | Wtedy–teraz

Zobacz dokument Wojciecha Staronia, będący portretem dwóch sędziwych braci, z których każdy wybrał inną drogę dochodzenia do prawdy.
Data
SO   24 / 06 / 2017
Godzina
20:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Wtedy–teraz | Polska Szkoła Dokumentu.

Bracia, reż. Wojciech Staroń, 2015, 70 minut

Film o niezwykłej parze – dwóch braciach, których los w nieoczekiwany sposób rzucił z Ałmatów do Polski. Gorzko-słodka opowieść jednego z najciekawszych polskich operatorów i dokumentalistów podejmuje temat przemijania, miłości i przyjaźni, a także wiary w nienaruszalne wartości.

Spotkanie z Marcinem Koszałką

Film jest częścią wieczoru poświęconego tematowi „Dokument jako psychodrama”. Zapraszamy również na wcześniejszy pokaz filmów Marcina Koszałki i spotkanie z reżyserem.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 17. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu lub pokazie filmu Bracia, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Zobacz również