Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Robert Jaworski
Powrót

11 minut | Ludzie kina

Kilkanaście osób, które łączy niespodziewany łańcuch zdarzeń – zapraszamy na projekcję najnowszego filmu Jerzego Skolimowskiego. Po pokazie spotkanie z operatorem dźwięku, Radosławem Ochnio.
Data
ŚR   06 / 12 / 2017
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbędzie się w ramach cyklu: Ludzie kina. 

Program

11 minut, reż. Jerzy Skolimowski, 79 minut, 2015

11 minut z życia grupy pozornie niezwiązanych ze sobą warszawiaków. Jak los splecie historie alpinisty, sprzedawcy hot-dogów, handlarza narkotyków, hollywoodzkiego reżysera i kilku innych postaci? Zapraszamy na pokaz nagradzanego na światowych festiwalach, błyskotliwego filmu Jerzego Skolimowskiego: poety, malarza, jednego z najciekawszych reżyserów polskiego kina. Poza świetnym montażem Agnieszki Glińskiej film wyróżniają zdjęcia Mikołaja Łebkowskiego, udane kreacje całej plejady aktorów oraz nagrodzony Europejską Nagrodą Filmową dźwięk autorstwa Radosława Ochnio. 

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z operatorem dźwięku – Radosławem Ochnio, który opowie o pracy nad filmem, za który został uhonorowany prestiżową nagrodą. Rozmowę poprowadzi filmoznawca i kurator cyklu – Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Zobacz również