Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
il. Rytm Interactive
Powrót

Games for Impact | Festiwal gier zaangażowanych społecznie

Zapraszamy na wydarzenie poświęcone jasnej stronie gier wideo, realizowane we współpracy z nowojorskim festiwalem Games for Change. Poznaj 30 starannie wyselekcjonowanych tytułów, które angażują graczy w dyskusję o ekonomii, wojnie, polityce czy zdrowiu psychicznym, a niekiedy w mierzalny sposób wspomagają procesy edukacyjne i terapeutyczne. W programie spotkania z twórcami, dyskusje w międzynarodowym towarzystwie, koncert z wizualizacjami z gier, stanowiska PC, VR i Hololens, a także warsztaty dla dzieci i rodziców.
Wprowadzenie
Skrócony program
Wydarzenia
Organizatorzy i partnerzy
Rejestracja i informacje praktyczne

Rejestracja

Niestety limit miejsc na wszystkie wydarzenia został wyczerpany.

Osoby zarejestrowane prosimy o poinformowanie organizatora festiwalu o ewentualnej rezygnacji z udziału w wybranych wydarzeniach (e-mailem na adres bog@nina.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 380 49 95).

W przypadku wszystkich wydarzeń festiwalowych osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę.

Korzystanie ze stanowisk z grami w sekcji Game Arcade jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Korzystanie z aplikacji VR i Hololens wymaga rejestracji, która będzie prowadzona podczas wydarzenia.

Rejestracja na wydarzenia w ramach festiwalu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu festiwalu.

Rejestracja na pokazy XR for Impact w ramach Game Arcade oznacza akceptację regulaminu pokazów VR i regulaminu pokazów Hololens.

Język

Tłumaczenie symultaniczne EN>PL i PL>EN będzie dostępne na wszystkich wydarzeniach poza warsztatami z Minecrafta, Visual Novel oraz Grach jako narzędziu zmiany społecznej.

 

Wydarzenie na Facebooku