Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Powrót

FINAŁ NInA | Dekada kultury audiowizualnej | PT 24.02

Na kilka dni przez zaplanowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego połączeniem NInA z Filmoteką Narodową zapraszamy do wspólnego przyjrzenia się prawie 12-letniej działalności Instytutu, a jednocześnie do namysłu nad współczesnością i przemianami w kulturze audiowizualnej ostatniej dekady.
W skrócie
Program
Goście
Informacje praktyczne

Narodowy Instytut Audiowizualny

ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa

Biuro Obsługi Gości

00 48 22 380 49 95 | bog@nina.gov.pl

Wstęp

Na silent disco – wstęp wolny. Do dyspozycji będzie 300 słuchawek, a do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem.

Na premierę eseju i koncert obowiązują zaproszenia. Przygotowaliśmy pulę pojedynczych wejściówek, które będzie można zdobyć, biorąc udział w losowaniu. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową (bog@nina.gov.pl, tytuł: „FINAŁ NInA”), a także w recepcji w siedzibie NInA do 15 lutego. O wynikach poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną.

Regulamin losowania wejściówek

 

Wersja online

Wszystkie wypowiedzi składające się na esej zostaną opublikowane po wydarzeniu w postaci specjalnej zakładki na stronie nina.gov.pl. Znajdą się w niej dodatkowe materiały, między innymi przesłany specjalnie na tę okazję tekst medioznawcy Lva Manovicha.

Partner wydarzenia

undefined

 

 

Transmisja

Premierę eseju oraz koncert będzie można śledzić na żywo na stronach nina.gov.pl oraz ninateka.pl, przy stanowiskach komputerowych w sali Archiwum NInA, a także w naszym kinie plenerowym – na dziedzińcu NInA, z wykorzystaniem słuchawek do silent disco (300 sztuk). Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dowód tożsamości ze zdjęciem.

 

Wydarzenie na Facebooku | Esej i koncert

Wydarzenie na Facebooku | Silent disco