Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Nic Redhead, Flickr, CC BY SA
Powrót

Domowe Archiwum | Akcja digitalizacyjna

Rejestracja do Domowego Archiwum jest zawieszona do odwołania. O wznowieniu rejestracji będziemy informować na stronie głównej NInA.
Informacje ogólne
Najczęściej zadawane pytania
Rejestracja i kontakt

Przechowujesz na kasetach kolekcję rodzinnych nagrań wideo? Przynieś je do NInA na cykliczną akcję digitalizacyjną Domowe Archiwum i odśwież swoje wspomnienia.

Każdy z nas, nawet nieświadomie, tworzy swoje domowe archiwum – powoli obrastamy w zdjęcia, filmy, nagrania, pocztówki. Coraz częściej robimy to w wersji cyfrowej, jednak wciąż jeszcze posiadamy stare nośniki analogowe. Zapraszamy do przynoszenia ich do nas. Zostaną bezpłatnie zdigitalizowane - zwrócimy ci oryginalny nośnik i przekażemy kopię cyfrową.

 

Rejestracja

Rejestracja do Domowego Archiwum jest zawieszona do odwołania. O wznowieniu rejestracji będziemy informować na stronie głównej NInA.

 

Informacja dla oczekujących na digitalizację

Gdy pozostawione przez Państwa materiały zostaną zdigitalizowane i będą gotowe do odbioru, otrzymają Państwo od nas odpowiednią informację drogą telefoniczną bądź e-mailową. Materiały te można odbierać w godzinach pracy Archiwum podanych na stronie NInA w zakładce Kontakt.

Informujemy również, że ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, planowane początkowo terminy ulegną wydłużeniu, za co ogromnie przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby materiały w wersji cyfrowej były gotowe jak najszybciej.

 

Pliki do pobrania
PDF
Oświadczenie_Domowe_Archiwum.pdf
PDF
Regulamin_akcji_Domowe_Archiwum.pdf