Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Powrót

Blog NInA - Internetowa soczewka

Narodowy Instytut Audiowizualny skupia jak w soczewce to, co najważniejsze w naszej kulturze. Łączy real z Internetem. Przeszłość z przyszłością. Zobaczmy co jest „pomiędzy”. Jakie są konteksty? Kulisy.
Posty
O autorze

Barwy konformizmu

Barwy ochronne Krzysztofa Zanussiego są kolejną propozycją cyklu arcydzieł polskiego kina prezentowanego przez NInA i Martina Scorsese. Projekcja w środę o godz. 18.00

23/02/2016

Nieznana miłość Marii Skłodowskiej

Maria Curie-Skłodowska będzie w środę o godz. 18:00 bohaterką pierwszej odsłony nowego operowego cyklu NInA w Sali Ziemia Obiecana.

20/01/2016

„Umarła klasa” ożyła

Pierwsza publiczna projekcja zrekonstruowanej cyfrowo Umarłej klasy Tadeusza Kantora w realizacji Andrzeja Wajdy oraz bezpośrednia transmisja koncertu SBB z Filharmonii Szczecińskiej - to wydarzenia, jakich nie można przegapić w niedzielę 13 grudnia w NinA.

08/12/2015

Ciało, na którym nie kończy się życie

Film Body/ciało Małgorzaty Szumowskiej, jedną z najważniejszych polskich produkcji filmowych ostatnich lat pokażemy w cyklu Co słychać w polskim kinie? w czwartek 11 listopada o godzinie 19:00.

25/11/2015

Zobacz Strzępkę i Demirskiego z bliska

Zapraszamy na dokument o najgłośniejszym polskim duecie teatralnym - Monice Strzępce i Pawle Demirskim. Premierę filmu Magdy Mosiewicz będzie można obejrzeć w siedzibie NInA 16 listopada o godz. 19:00