Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Marcin Oliva Soto

Jak korzystać ze zbiorów

Chcę obejrzeć lub odsłuchać w całości materiał znaleziony w Archiwum NInA. Jak mogę to zrobić?

Zapraszamy do siedziby NInA w Warszawie na ul. Wałbrzyskiej 3/5! Nie musisz dokonywać rezerwacji, w każdej chwili możesz skorzystać z wygodnego miejsca do pracy.

 

Z czego mogę skorzystać na miejscu?

Na miejscu oferujemy 16 stanowisk z terminalami z dostępem do całości Archiwum NInA. Po zalogowaniu się do katalogu Archiwum NInA możesz pracować nad materiałem audiowizualnym tworząc i zapisując notatki do konkretnych fragmentów pliku, opisywać wybrane w czasie pracy stopklatki czy zapisywać wyszukane materiały na swoim koncie.

 

Czy jest konieczna rezerwacja miejsca do pracy w mediatece Archiwum NInA?

Rezerwacja nie jest konieczna, ale jest możliwa. Zarezerwuj stanowisko

 

Jakie są godziny otwarcia Archiwum?

Poniedziałek – nieczynne
Wtorek – 10-16
Środa – 13-19
Czwartek – 14-20
Piątek – 11-17

 

Jak mogę korzystać ze zbiorów NInA w domu?

Cały zasób archiwum NInA dostępny jest we fragmentach na stronie Archiwum NInA. Materiały audiowizualne i audialne publikowane są na stronach dwutygodnik.com, ninateka.pl, muzykotekaszkolna.pl, ipsb.pl

 

Czy z domu będę miał dostęp do wyników mojej pracy wykonanej w siedzibie NInA?

Zapis pełnej pracy, którą wykonałeś w mediatece Archiwum NInA dostępny będzie tylko na terminalach po zalogowaniu się na Twoje konto. Z innego miejsca będziesz miał natomiast dostęp do zapisanych notatek i ustawień na swoim koncie.

 

Co znajduje się w Archiwum NInA?

NInA archiwizuje audycje radiowe i telewizyjne, rejestracje festiwali, koncertów i spektakli, filmy dokumentalne i fabularne, wydawnictwa multimedialne wydawane przez Instytut. Dowiedz się więcej o zbiorach.