Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA

Ludzie FINA

Wszystkie nazwiska, stanowiska, numery i adresy, których możesz potrzebować.
Dyrekcja
Dariusz Wieromiejczyk Dyrektor Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego
Tel.: +48 22 380 49 03
E-mail sekretariat@nina.gov.pl
Anna Sienkiewicz-Rogowska Zastępca dyrektora
Tel.: +48 22 380 49 00
E-mail sekretariat@nina.gov.pl
Magdalena Jakubczak Zastępca dyrektora
Tel.: + 48 22 380 49 00
E-mail sekretariat@nina.gov.pl
Agnieszka Majewska Zastępca dyrektora
Tel.: +48 22 380 49 00
E-mail sekretariat@nina.gov.pl
Róża Kosałka Główny księgowy
Tel.: +48 22 182 47 31; +48 22 182 47 30
E-mail rkosalka@fn.org.pl
Tel.: +48 22 380 49 00
+48 22 380 49 02
Fax: +48 22 380 49 01
Ewa Stepnowska
kierownik sekretariatu
Tel.: +48 22 380 49 00 (02)
Anna Kołacz
sekretarka
Tel.: +48 22 380 49 00 (02)
Dorota Przybylska
sekretarka
Tel.: +48 22 542 10 97
Bernadeta Sondej
kierownik biura dyrektora
Tel.: +48 22 380 49 11
Zdzisław Błazik
pełnomocnik ds. informacji niejawnych i obronności
Tel.: +48 22 380 49 37
Maria Drabczyk
główny specjalista ds. relacji międzynarodowych
Tel.: +48 22 380 49 80
Edyta Mydłowska-Krawcewicz
główny specjalista ds. organizacyjnych i relacyjnych
Tel.: +48 22 380 49 86
Katarzyna Słowik
Tel.: +48 22 380 49 12
Emilia Urwanowicz
starszy specjalista ds. komunikacji i projektów
Tel.: +48 22 380 49 12
Róża Kosałka
główny księgowy
Tel.: +48 22 182 47 30
Beata Nosow
kierownik zespołu księgowości
Tel.: +48 22 182 47 34
Justyna Kamińska
starsza księgowa
Tel.: +48 22 182 47 35
Paweł Kucharczyk
starszy specjalista ds. inwentaryzacji | archiwista
Tel.: +48 22 182 47 35
Alicja Koszycka
starsza księgowa
Tel.: +48 22 182 47 36
Małgorzata Rybak
starsza księgowa
Tel.: +48 22 182 47 36
Bożena Frankowska
rozliczanie projektów
Tel.: +48 22 182 47 32
Elżbieta Koper
starsza księgowa
Tel.: +48 22 182 47 32
Monika Grzęda
sprawy organizacyjno-finansowe
Tel.: +48 22 182 47 31
Robert Pierścieniewski
rozliczanie projektów
Tel.: +48 22 182 47 32
Ewa Rozenek-Oniszczuk
kierownik działu kadr i płac
Tel.: +48 22 182 47 20
Aneta Kurowska
zastępca kierownika działu kadr i płac
Tel.: +48 22 182 47 21
Grażyna Idziak
starszy specjalista ds. kadrowo-płacowych
Tel.: +48 22 182 47 22
Iwona Krajewska
starszy specjalista ds. kadrowo-płacowych
Tel.: +48 22 182 47 23
Katarzyna Pollok
specjalista ds. kadrowych
Tel.: +48 22 182 47 22
Tel.: +48 22 380 49 75
+48 22 380 49 76
Fax: +48 22 380 49 01
Sebastian Durbacz
kierownik działu promocji i PR
Tel.: +48 22 380 49 70
Agata Heft
specjalista ds. promocji i PR
Tel.: +48 22 380 49 74
Karolina Kryczka
starszy specjalista ds. promocji i PR
Tel.: +48 22 380 49 72
Eliza Łukomska
specjalista ds. komunikacji
Tel.: +48 22 380 49 73
Dorota Zajdel
specjalista ds. komunikacji
Tel.: +48 22 380 49 76
Zuzanna Ciesielska
kierownik zespołu ds. mediów społecznościowych
Tel.: +48 22 380 49 45
Agnieszka Kluczek
starszy redaktor ds. mediów społecznościowych
Tel.: +48 22 380 49 73
Melissa Czaplicka
specjalista ds. mediów społecznościowych
Tel.: +48 22 380 49 73
Tel.: +48 22 380 49 41
Fax: +48 22 380 49 01
Anna Witek
kierownik działu programowego
Tel.: +48 22 380 49 44
Jan Błaszczak
specjalista ds. programowych
Tel.: +48 22 380 49 32
Jakub Zgierski
specjalista ds. programowych
Tel.: +48 22 380 49 35
Beata Tatarczuk
specjalistka ds. programowych
Adamczyk Adamczyk
Kierownik działu produkcji audiowizualnej i wydawnictw
Tel.: +48 22 380 49 22
Małgorzata Dziedziak
Głowny specjalista ds. produkcji adudiowizuanej
Tel.: +48 22 380 49 36
Anna Litwińska
Starszy specjalista ds. produkcji audiowizualnej i wydawnictw
Tel.: +48 22 380 49 21
Marta Pawłowicz
Starszy specjalista ds. produkcji audiowizualnej
Tel.: 48 22 380 49 36
Magdalena Nowak-Gniadek
kierownik działu marketingu i handlu
Anna Milewska
starszy specjalistka ds. marketingu i handlu
Tel.: + 48 22 380 49 71
Natalia Nałęcz-Bablich
starszy specjalista ds. marketingu i handlu
Tel.: + 48 22 380 49 71
Katarzyna Nowak
starszy specjalista ds. marketingu i handlu
Tel.: +48 22 182 48 78
Monika Skonieczna
starszy specjalista ds. rozpowszechniania
Tel.: +48 22 182 48 75
Paweł Łuczyński
główny specjalista ds. rozpowszechniania
Tel.: +48 22 182 48 73
Kamila Bilman
starszy specjalista ds. marketingu i handlu
Tel.: +48 22 182 48 77
Maciej Prawdzic-Kornacki
starszy specjalista ds. rozpowszechniania
Tel.: +48 22 182 48 74
Joanna Biernat-Pogorzelska
główny specjalista ds. handlu prawami i dzieł osieroconych
Tel.: +48 22 182 48 76
Włodzimierz Lech
główny specjalista ds. obrotu prawami
Tel.: +48 22 182 48 76
Ania Ćwięka
specjalista ds. obrotu filmami
Tel.: +48 22 840 80 95
Justyna Turczynowicz
główny specjalista ds. obrotu filmami
Antoni Wiśniewski
specjalista ds. obrotu filmami
Tel.: +48 22 840 80 95
Izabela Wyciszkiewicz
starszy specjalista ds. obrotu filmami
Tel.: +48 22 182 46 24
Tomasz Żelazowski
pracownik administracyjny
Tel.: +48 22 380 49 66
Emilia Szczepańska
Specjalistka. ds Obrotu Filmami
Tel.: +48 22 840 80 95; 182 46 21
Tomasz Kaliński
kierownik działu projekcji filmowych i organizacji wydarzeń
Tel.: +48 22 380 49 89
Jagoda Nowakowska
kierownik zespołu organizacji wydarzeń
Tel.: +48 22 380 49 20
Izabela Polkowska
specjalista ds. organizacji wydarzeń
Tel.: +48 22 380 49 89
Anna Litwińska
specjalistka ds. produkcji
Tel.: +48 22 380 49 21
Olga Wiśniewska-Kozłowska
specjalista ds. organizacji wydarzeń
Tel.: +48 22 380 49 20
Irwin Turowski
główny specjalista ds. technicznych
Maciej Stanisławski
starszy specjalista ds. technicznych
Antoni Rylke
starszy specjalista ds. technicznych
Roman Urzędowski
starszy specjalista ds. rejestracji audiowizualnej
Tel.: +48 22 380 49 48
Beata Zaborek
główny specjalista ds. obsługi gości
Tel.: +48 22 380 49 96
Agnieszka Sierak
specjalista ds. obsługi gości
Tel.: +48 22 380 49 95
Leokadia Kubicka
specjalista ds. obsługi gości
Tel.: +48 22 380 49 95
Kinga Zabawska
Kierownik kina „Iluzjon”
Tel.: +48 22 462 72 61
Weronika Wiśniewska
specjalista ds. organizacyjnych
Tel.: +48 22 462 72 65
Patryk Kiewicz
główny specjalista ds. nagłośnienia | specjalista ds. obsługi urządzeń kinowych
Tel.: +48 22 462 72 62
Jan Małkowski
starszy specjalista ds. obsługi urządzeń kinowych
Tel.: +48 22 462 72 62
Tadeusz Polak
starszy specjalista ds. obsługi urządzeń kinowych
Tel.: +48 22 462 72 62
Dariusz Bancerski
starszy specjalista ds. obsługi urządzeń kinowych
Tel.: +48 22 462 72 62
Ada Banasiewicz
kasjerka
Tel.: +48 22 848 33 33
Katarzyna Skorupińska-Rusiecka
kierownik działu badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 87
Grzegorz Krause
zastępca kierownika działu badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 87
Barbara Głębicka-Giza
specjalista ds. badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 81
Ksenia Kakareko
specjalista ds. badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 81
Ewa Korzeniowska
starszy specjalista ds. badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 82
Aleksandra Mironiuk
specjalista ds. badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 82
Anna Sieniutycz
starszy specjalista ds. badań i rozwoju
Tel.: +48 22 380 49 28
Tadeusz Święchowicz
redaktor naczelny portalu IPSB
Tel.: +48 22 380 49 24
Krzysztof Hnatkowski
główny specjalista ds. portalu internetowego IPSB
Tel.: +48 22 380 49 24
Fax: +48 22 380 49 34
Michał Banasiak
p.o. kierownika działu projektów internetowych
Tel.: +48 22 380 49 34
Malwina Toczek
specjalistka ds. projektów internetowych | fotoedycja
Tel.: +48 22 380 49 43
Marta Szotkowska
specjalistka ds. projektów internetowych | redaktorka ninateka.pl
Tel.: +48 22 380 49 34
Zofia Król
redaktorka naczelna Dwutygodnik.com
Tel.: +48 22 380 49 40
Piotr Kowalczyk
redaktor Dwutygodnik.com
Anna Pajęcka
sekretarz redakcji
Tel.: +48 22 380 49 40
Agnieszka Słodownik
redaktorka Dwutygodnik.com
Paweł Soszyński
redaktor Dwutygodnik.com
Paulina Wrocławska
redaktorka Dwutygodnik.com
Tel.: +48 22 380 49 40
Elżbieta Wysocka- Koerber
kierownik działu opracowań zbiorów i digitalizacji
Tel.: +48 666 098 608
Łukasz Janik
kierownik zespołu digitalizacji i restauracji zbiorów
Tel.: +48 22 380 49 29
Halszka Brzóska
specjalista ds. digitalizacji
Tel.: +48 22 380 49 30
Grzegorz Krynicki
specjalista ds. montażu wideo
Tel.: +48 22 380 49 47
Daniel Krzewicki
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 380 49 46
Arkadiusz Sagan
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 380 49 46
Natalia Sokolowa
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 380 49 46
Luiza Bluszcz
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 841 66 16
Rafał Dąbrowski
Tel.: +48 22 380 49 46
Piotr Hływa
specjalista ds. digitalizacji i archiwizacji materiałów audiowizualnych
Tel.: +48 22 841 25 04
Agata Jóźwik
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 841 66 16
Roger Kuźmiński
główny specjalista ds. digitalizacji taśmy łatwopalnej i naświetlania
Tel.: +48 532 465 065
Katarzyna Mikstal-Sztabińska
główny specjalista ds. projektów digitalizacyjnych
Tel.: +48 22 841 25 04
Monika Skrzypczak-Pisarska
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 841 66 15
Joanna Walkiewicz
specjalista ds. restauracji cyfrowej
Tel.: +48 22 841 66 16
Katarzyna Balcerowska
specjalista ds. montażu wideo
Tel.: +48 22 841 25 04
Iga Harasimowicz
specjalista ds. projektów digitalizacyjnych
Tel.: +48 22 841 25 04
Aneta Kozłowska
Kierownik zespołu ds. opracowań zbiorów
Tel.: +48 22 542 10 88
Katarzyna Trzeszkowska
Specjalista ds. opracowań materiałów audiowizualnych
Tel.: +48 22 380 49 57
Karolina Brzozowska
Starszy specjalista ds. nowych mediów
Tel.: +48 22 841 25 04
Grzegorz Balski
Główny specjalista ds. jakości opisu zbiorów
Tel.: +48 22 542 10 82
Krzysztof Jaworowski
Filmograf
Tel.: +48 22 841 25 04
Katarzyna Koła-Bielawska
Filmograf
Tel.: +48 22 841 25 04
Robert Mazurkiewicz
Starszy specjalista ds. digitalizacji
Tel.: +48 22 542 10 84
Michał Pieńkowski
Filmograf
Agnieszka Polanowska
Kustosz zbiorów literackich i archiwaliów
Tel.: +48 22 540 80 71
Grzegorz Rogowski
Filmograf
Tel.: +48 22 841 25 04
Jan Słodowski
Naczelny filmograf
Tel.: +48 22 542 10 64
Kamil Staszowski
Specjalista ds. opracowań materiałów radiowych i muzycznych
Tel.: +48 22 380 49 57
Dominika Suder
Zastępca kierownika zespołu opracowania zbiorów
Tel.: +48 22 542 10 85
Piotr Śmiałowski
Starszy specjalista ds. opracowań materiałów ikonograficznych
Tel.: +48 22 542 10 88
Katarzyna Wajda
Filmograf
Tel.: +48 22 841 25 04
Renata Wąsowska
Starszy filmograf
Tel.: +48 22 542 10 99
Aleksandra Wrońska
Specjalista ds. opracowań materiałów audiowizualnych
Monika Supruniuk
Kierownik działu konserwacji i archiwizacji zbiorów
Tel.: +48 22 22 182 46 29, + 48 600 479 149
Marek Kopacz
Kierownik zespołu konserwacji zbiorów
Tel.: +48 22 22 182 46 61
Marcin Dziubiński
Kierownik zespołu przechowywania zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 60
Tadeusz Wijata
Zastępca kierownika zespołu przechowywania zbiorów
Tel.: +48 42 636 83 38
Wojciech Bernacki
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 42 636 83 38
Małgorzata Godzisz
Starszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Karolina Grams
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Paulina Haratyk
Młodszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 29
Agnieszka Kruszyńska
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Elżbieta Krzyżaniak
Starszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 65
Marta Lityńska
Młodszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 636 83 38
Anna Pomorska
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Anna Składzień
Starszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 62
Agata Smolnicka
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Dariusz Dąbrowski
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 182 46 64
Elżbieta Zys
Starszy konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 62
Agnieszka Czechowska
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 542 10 72
Barbara Gawerska
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 182 46 65
Małgorzata Grabowska
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 182 46 36
Maksymilian Peters
Starszy magazynier
Tel.: +48 22 182 46 65
Damian Grzeszczak
+48 22 182 46 64
Tel.: +48 22 182 46 64
Andrzej Klim
Starszy magazynier
Tel.: +48 22 182 46 35
Michał Kowalewski
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 182 46 64
Krzysztof Krzywik
Magazynier
Tel.: +48 22 182 46 63
Marek Krzywik
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 843 05 82
Joanna Małkowska
Archiwista
Tel.: +48 22 380 49 56
Krystyna Nowicka
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 542 10 74
Marek Onopa
Starszy magazynier
Tel.: +48 22 182 46 35
Marcin Spiżarny
Magazynier
Tel.: +48 22 845 50 74 wew.055
Marcin Studziński
Magazynier
Tel.: +48 42 636 83 38
Elżbieta Sułek
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 182 46 35
Magdalena Wrzesień
Starszy archiwista
Tel.: +48 42 636 83 38
Joanna Wiśniewska
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 542 10 58
Agata Zalewska
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 542 10 70
Sebastian Skiba
Starszy archiwista
Tel.: +48 22 851 10 31
Szymon Woźniak
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Aleksandra Lisowska
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 29
Kamila Białkowska
Konserwator zbiorów
Tel.: +48 22 182 46 28
Fax: +48 22 380 49 01
Danuta Pomes
specjalista
Tel.: +48 22 380 49 65
Janusz Stępniak
Starszy specjalista ds. administracyjnych
Tel.: +48 22 380 49 67
Michał Grabowski
Starszy specjalista ds. administracyjnych
Tel.: +48 22 380 49 54
Krystyna Kuran
Główny specjalista ds. administracyjnych
Tel.: +48 22 380 49 65
Andrzej Goleniewski
p.o. kierownika działu edukacji
Tel.: +48 22 542 10 98
Adam Wyżyński
kierownik biblioteki i czytelni
Tel.: +48 22 542 10 86
Agnieszka Sosnowska
starszy bibliotekarz
Tel.: +48 22 542 10 73
Monika Jacygrad
bibliotekarz
Tel.: +48 22 542 10 87
Krzysztof Berłowski
starszy magazynier zbiorów bibliotecznych
Tel.: +48 22 542 10 81
Agata Sotomska
Kierownik zespołu edukacji filmowej
Tel.: +48 22 380 49 26
Marta Bartoszuk
Specjalista ds. edukacji filmowej
Tel.: +48 22 380 49 95
Natalia Chojna
Koordynator projektów edukacyjnych
Tel.: +48 22 380 49 25
Klaudia Rachubińska
Koordynator projektów edukacyjnych
Tel.: +48 22 380 49 25
Robert Jaczewski
Specjalista ds. edukacji filmowej
Tel.: +48 22 380 49 25
Tytus Ciski
Specjalista ds. edukacji filmowej
Tel.: +48 22 380 49 26
Julia Radziszewska
Specjalista ds. edukacji filmowej
Katarzyna Sosnowska
Koordynator projektów edukacyjnych
Tel.: +48 22 380 49 25
Katarzyna Terlecka
Kierownik zespołu Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
Tel.: +48 22 880 03 63, +48 22 880 03 84, +48 22 845 50 74 wew. 043
Urszula Silwon-Bublej
starszy specjalista ds. Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
Tel.: +48 22 880 03 63, +48 22 880 03 84, +48 22 845 50 74 wew. 044
Maria Maciąg
starszy specjalista ds. Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
Tel.: +48 22 845 50 74 wew. 013
Jakub Horecki
starszy specjalista ds. Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
Tel.: +48 22 542 10 93
Michał Komoń
starszy specjalista ds. Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
Fax: +48 22 380 49 01
Małgorzata Zakrzewska
specjalistka ds. relacji zewnętrznych
Anna Fedyna-Wrona
Radca Prawny | Koordynator radców prawnych
Tel.: +48 22 380 49 33
Liliana Ustaborowicz-Jakimowicz
Radca prawny
Tel.: +48 22 381 49 85
Ewa Malinowska
Radca prawny
Tel.: +48 22 382 49 84
Artur Pyra
p.o. Kierownika Repozytorium Cyfrowego
Tel.: +48 22 182 46 27
Joanna Kaliszewska
Główny specjalista ds. struktur danych
Tel.: +48 22 182 46 25
Łukasz Lang
Administrator Systemu Repozytorium Cyfrowego
Tel.: +48 22 182 46 27
Agnieszka Słomska
Specjalista ds. danych
Tel.: +48 22 182 46 25
Mirosław Sroka
Specjalista ds. obsługi urządzeń video
Tel.: +48 22 182 46 27