Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA

O NInA

Tworzymy nową kulturę audiowizualną.
Nasza misja bierze się z marzeń. Chcemy więcej zjawiskowych filmów i spektakli. Chcemy dobrej muzyki i sztuki przełamującej konwencje. Chcemy współtworzyć kulturę audiowizualną i udostępniać ją wam w świetnej jakości i wygodnej formie. Chcemy wspólnie wsłuchiwać się w to, co nadchodzi, dyskutować o tym, co było i przede wszystkim uczestniczyć w tym, co dzieje się tu i teraz – we współczesnym świecie.

Więcej
W naszych zbiorach znajdziesz ponad 19000 unikalnych filmów, spektakli, koncertów i audycji: od klasyki polskiego dokumentu i animacji, przez koncerty Maseckiego, po najnowsze dzieła Mykietyna czy Warlikowskiego. Część z nich obejrzysz online, a wszystkie w siedzibie NInA.

Więcej
Wszystkie nazwiska, stanowiska, numery i adresy, których możesz potrzebować.

Więcej
Spotkajmy się na Służewie! Dwa kroki od stacji metra zauważysz charakterystyczny budynek ze spadzistym dachem i czerwonym kubikiem przed wejściem – to my. Przyjdź na film, koncert, warsztat albo na leżak na zielonym skwerze.

Więcej
Twoje zainteresowania i działania wpisują się w misję NInA? Szukamy pracowników, stażystów, wolontariuszy, twórców, animatorów i ludzi w instytucjach, którzy chcą razem z nami współpracować na rzecz otwartej kultury audiowizualnej!

Więcej
Łączymy siły z najważniejszymi instytucjami europejskimi, działającymi w obszarze kultury audiowizualnej.

Więcej