Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Jerzy Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski
Powrót

Jerzy Owsiak | Dekada kultury audiowizualnej

Film jest częścią eseju multimedialnego stworzonego wspólnie przez 20 osobowości polskiej kultury i zaprezentowanego 24 lutego 2017 podczas Finału NInA – wydarzenia komentującego ostatnią dekadę w kulturze audiowizualnej, a zarazem podsumowującego działalność NInA na kilka dni przed zaplanowanym przez MKiDN połączeniem z Filmoteką Narodową.

Jerzy Owsiak

Działacz społeczny, animator kultury, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Założyciel i prezes zarządu Fundacji WOSP, twórca jednego z największych festiwali w Europie - Przystanku Woodstock. Aktualnie regularnie vloguje w serwisie WOŚP Kręcioła.Tv i prowadzi autorską audycję w Antyradiu pt. „Zaraz Będzie Ciemno”. Współpracował z TVP, Programem III PR i Eską Rock. Był twórcą kanału O.TV (Owsiak.TV) na platformie N i programy na CYFRA +. Współautor książek: „Orkiestra Klubu Pomocnych Serc, czyli monolog - wodospad Jurka Owsiaka”, „Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni - 20 lat grania”, „Przystanek Woodstock - historia najpiękniejszego festiwalu świata” i „Opowiedz swoją historię”.

Zobacz również