Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Marcin Oliwa Soto
Powrót

NInA nominowany do nagród WDECHY 2015

Redakcja Gazety Wyborczej wyróżniła Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA) nominacją do Warszawskich Nagród Kulturalnych Wdechy 2015 w kategorii „MIEJSCE ROKU”, które 5 lutego przyznane zostaną już po raz 12 m.in. „za najważniejsze artystyczne dokonania minionego roku” oraz miejscom, „które zmieniają miasto i trzymają poziom”.

Narodowy Instytut Audiowizualny został nominowany do nagród CO JEST GRANE 24 - WDECHY 2015 w kategorii „MIEJSCE ROKU”. Redakcja tak uzasadnia swój wybór:

Nowa siedziba Narodowego Instytutu Audiowizualnego (Wałbrzyska 3/5) otwarta w maju po gruntownym remoncie. Adres ten sam, ale większy gmach i nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy. Odbywają się tam koncerty, pokazy filmowe, zajęcia edukacyjne, poza tym do wglądu na miejscu są zgromadzone w archiwum NInA pokaźne zbiory audio i wideo z zapisem polskiej muzyki, kinematografii, teatru, sztuki.

Werdykt zostanie ogłoszony 5 lutego. Do 29 stycznia swoich faworytów wybierają też czytelnicy.

By zagłosować na NInA wystarczy wysłać SMS pod numer 71466 wpisując kod 7 oraz swoje imię i nazwisko (WDECHY.7.IMIĘ NAZWISKO). Szczegóły i regulamin na stronie www.wdechy.pl.

Więcej o NInA na www.nina.gov.pl