Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
BIP

Publiczna prezentacja założeń projektu „Udostępnianie zasobów cyfrowych w ramach archiwalnego systemu informacji audiowizualnej”

Publiczna prezentacja założeń projektu „Udostępnianie zasobów cyfrowych w ramach archiwalnego systemu informacji audiowizualnej” w odpowiedzi na konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

22 stycznia 2016 r. o godz. 12.00 w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie (bud. C, 2 piętro) będzie miała miejsce publiczna prezentacja założeń projektu „Udostępnianie zasobów cyfrowych w ramach archiwalnego systemu informacji audiowizualnej” przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Poddziałanie 2.3.2 „Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury”.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie obecności do dnia 18 stycznia 2016 r. do godziny 12.00 na adres mailowy: popc@nina.gov.pl. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).

Pliki do pobrania
PDF
Protokół z prezentacji publicznej POPC NInA.pdf
Data publikacji: 05 / 01 / 2016