Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
BIP

Specjalista ds. digitalizacji

Data publikacji: 22 / 12 / 2017
Miejsce: Warszawa - siedziba FINA

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny poszukuje:

specjalisty ds. digitalizacji

którego jednym z podstawowych obowiązków byłaby obsługa skanera taśmy filmowej oraz nadzór nad poprawnością ustawień i jakości procesu skanowania.

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa i nadzór technicznych procesów skanowania taśmy filmowej skanera Arriscan;
  • obsługa naświetlarki taśmy filmowej Arri Laser;
  • obsługa oprogramowania systemu skanującego poprzez dobór optymalnych parametrów skanowania, adekwatnych dla skanowanego nośnika;
  • kontrola i umieszczanie taśm filmowych w systemie skanującym;
  • ścisła współpraca z działem konserwującym taśmy filmowe;
  • obsługa systemu edycji nieliniowej skanów poklatkowych oraz conformingu;

prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych prac.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze skanerów lub telekin;
  • kompleksowa znajomość zagadnień technicznych dotyczących standardów telewizyjnych i kinowych;
  • znajomość programów do nieliniowej edycji wideo;
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • wykształcenie wyższe;

Pożądana wiedza z zakresu:

  • doświadczenia z zagadnień praktycznych  na stanowisku kolorysty, technika;
  • zagadnień praktycznych przy postprodukcji cyfrowej w technologii Digital Intermediate;
  • fotochemicznej obróbki materiałów filmowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w państwowej, nowoczesnej instytucji kultury;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej;
  • list motywacyjny;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. . 926 ze zm."

Aplikacje prosimy nadsyłać do  28.02.2018 na adres: eoniszczuk@fn.org.pl

umieszczając w temacie wiadomości skróconą nazwę stanowiska oraz swoje nazwisko

wg. podanego wzoru: SKANER_IKSIŃSKI

Proces rekrutacji na w/w stanowisko będzie dwuetapowy. Etap pierwszy obejmuje analizę przesłanych zgłoszeń kandydatów w kontekście potrzeb organizacji oraz kontakt e-mailowy
z wybranymi osobami. Etap drugi będzie polegał na rozmowie kwalifikacyjnej i wyborze osoby na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.