Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Malwina Toczek
Powrót

Zostań wolontariuszem NInA!

Zostań częścią zespołu NInA i poznaj Instytut na co dzień i od święta. Podziel się z nami swoją energią, kreatywnością i pasją i przeżyj audiowizualną przygodę.

Pasjonujesz się filmem czy teatrem, a może uwielbiasz nowe technologie? Jako wolontariusz NInA możesz nie tylko brać udział w wydarzeniach Instytutu, ale będziesz je z nami współtworzyć!

Jesteś uczniem, studentem a może seniorem? Poszukujemy ludzi w różnym wieku, o różnym wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym – osób, które łatwo nawiązują kontakty, potrafią pracować w zespole i nie boją się wyzwań.

Co będziesz robić?

Przygotowaliśmy kilka modeli współpracy – od modelu zakładającego różnorodność zadań przez wolontariat akcyjny aż po wolontariat długoterminowy.

Możesz pomagać w codziennej pracy Instytutu, przy organizacji i produkcji wydarzeń artystycznych, tworzeniu dokumentacji zdjęciowej i audio-wideo, pracy koncepcyjnej nad projektami NInA, porządkowaniu danych w Archiwum NInA lub organizacji warsztatów w Dziale Edukacji. Wybór jest szeroki i co najważniejsze – należy do ciebie.

W ramach wolontariatu organizujemy cykliczne spotkania integracyjne z zespołem, wspólne pokazy filmowe. Dla wolontariuszy przygotowaliśmy specjalne kursy i szkolenia z różnych dziedzin. Najlepsi wolontariusze otrzymają od nas specjalne nagrody, a wszyscy – zaświadczenie oraz list z oficjalnymi rekomendacjami.

Oferujemy także możliwość odbycia praktyk studenckich.

Jak się zgłosić?

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres mailowy wolontariat@nina.gov.pl.

Zostaniesz zaproszony na indywidualną rozmowę kwalifikacyjną, ustalisz szczegóły i rozpoczniesz swoją przygodę z NInA!

 

fot. Malwina Toczek, Bartek Syta
Pliki do pobrania
DOCX
Formularz_wolontaryjny.docx

Zobacz również