Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
mat. Kultura Dostępna
Powrót

Złap kulturę w dobrej cenie!

24 czerwca o 14:00 rusza portal Kultura Dostępna. To przyjazna wyszukiwarka zbiorów online, ale także katalog ponad siedmiu tysięcy wydarzeń miesięcznie, na które cena biletu nie przekracza 20 zł, a blisko połowa jest darmowa. Wejdź na kulturadostepna.pl i skorzystaj z taniej, a nawet bezpłatnej kultury!

Portal, oprócz wyszukiwarki wydarzeń kulturalnych, zawiera listę ciekawych miejsc, zabytków i instytucji kultury oraz bazę linków do legalnych zasobów kultury online. Dzięki filtrom można przeszukiwać wydarzenia pod kątem lokalizacji, daty rozpoczęcia, dostępności dla osób niepełnosprawnych czy rodzin z dziećmi. Dodatkowo wydarzenia podzielone są na kategorie tematyczne takie jak film, teatr, sztuka, muzyka czy taniec. Baza będzie obejmować wydarzenia w NInA i zbiory Ninateki.

Inaugracja

Portal przygotowany przez Narodowe Centrum Kultury zostanie zainaugurowany 24 czerwca o 14:00 podczas konferencji w NInA.

Program Kultura Dostępna

Portal jest elementem szerszego programu, którego celem jest ułatwianie jak najszerszemu gronu odbiorców dostępu do kultury. Obejmuje takie akcje jak: Muzea Narodowe za 1 zł, Sztuka Współczesna za 1 zł, Lekcje w muzeach, Darmowy listopad w rezydencjach królewskich, Karta Dużej Rodziny, Kultura Dostępna w Internecie i Kultura Dostępna w Teatrze.

Bądź na bieżąco: www.facebook.com/KulturaDostepna

 

Spot promujący seanse kinowe za 10 zł w ramach Kultury dostępnej.

Zobacz również