Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Skrytykuj! | Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera 2018

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej lub 3 klasy gimnazjum? Lubisz oglądać filmy, chętnie o nich dyskutujesz, a praca w zespole nie sprawia Ci trudności? Weź udział w konkursie „Skrytykuj!” i zasiądź w Jury Młodych międzynarodowego festiwalu filmowego.

Nastoletni jurorzy już po raz szósty ocenią filmy z konkursowej sekcji „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i wręczą nagrodę twórcy zwycięskiego filmu. Do Krakowa pojedzie troje uczniów, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Organizator zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na galę otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem.

Informacje praktyczne

Aby zostać młodzieżowym jurorem, uważnie przeczytaj regulamin konkursu, a następnie – do 19 marca 2018 włącznie – opublikuj autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu na stronie krytykuj.pl

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz ostatniej klasy gimnazjum.

Festiwal odbędzie się w dniach 27 kwietnia–6 maja 2018 roku. 

Konkurs organizowany jest przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach akcji „Skrytykuj.pl”.

Jury Młodych | Relacja wideo z 2016 roku

Zobacz również