Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Danuta Matłoch
Powrót

Obiekty FINA czasowo zamknięcie dla publiczności

Od 12 marca 2020 do odwołania obiekty Filmoteki Narodowej–Instytutu Audiowizualnego będą czasowo zamknięte dla publiczności. Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się w najbliższym czasie są odwołane lub odbędą się w innym terminie.

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego z 11 marca 2020 informujemy o czasowym, obowiązującym od 12 marca 2020 roku do odwołania, zamknięciu dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej–Instytutu Audiowizualnego.

Decyzja dotyczy:

– kina Iluzjon, Warszawa, ul. Narbutta 50A

– sal kinowych, warsztatowych i mediateki, ul. Wałbrzyska 3/5

– biblioteki i czytelni, ul. Puławska 61

– archiwum, ul. Chełmska 21

Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się w najbliższym czasie są odwołane lub odbędą się w innym terminie. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych stron internetowych i mediów społecznościowych.

Informujemy, że zakupione bilety na wydarzenia w kinie Iluzjon będzie można wykorzystać na innych seansach po wznowieniu działalności przez kino lub zwrócić je w kasie kina. Aby wykorzystać bilet na innym, dowolnym seansie, należy zwrócić się do kasy kina na pół godziny przed wybranym seansem.

Zwrotu biletów można dokonać w terminie do 10 kwietnia 2020 roku w kasie kina Iluzjon.

Zwrot należności nastąpi na podstawie:

– paragonu i biletu – w przypadku zakupu biletu za gotówkę lub kartą płatniczą

– biletu lub kodu transakcji – w przypadku zakupu biletu przez internet

Zobacz również